27.5.18

Jindřich Sýkora: Žáci z Přimdy slaví se svým projektem věnovaným Karlovi IV mezinárodní úspěchy

Již v minulém školním roce se žáci ze Základní školy v Přimdě zapojili do česko-slovinského eTwinningového projektu Wir bauen Brücken.

Z článku v Tachovský.Deník.cz vybíráme:

„Projektu se zúčastnili žáci 7. – 9. tříd ZŠ Přimda a OŠ Cerkno. Náš společný projekt byl velmi úspěšný – zvítězil v německé soutěži v kategorii Spurensuche, tedy Hledání stop a na konci července 2017 se naši žáci zúčastnili slavnostního vyhlášení výsledků soutěže v Bavorské Železné Rudě,“ vysvětlila učitelka Jana Anděl Valečková ze Základní školy v Přimdě.

Jak dále dodala, krom zmiňovaných ocenění projekt přimdských žáků získal také Národní a Evropský certifikát kvality. Uznání přišlo i z České republiky v podobě 3. místa národní ceny eTwinning. Zatím poslední úspěch získal v tomto roce a to Evropskou jazykovou cenu Label.

Žádné komentáře:

Okomentovat