18.3.18

Katalog NIDV pro ŠABLONY I

Ke každé šabloně NIDV přiřadil všechny vzdělávací programy, jejichž absolvováním bude naplněna příslušná šablona, a to i ty, jejichž hodinová dotace je delší než požaduje šablona, ale obsahem, cílovou skupinou i cenou odpovídají dané šabloně.


Pokud si v katalogu vyberete konkrétní vzdělávací program, stačí pak už jen na webových stránkách NIDV, v sekci Vzdělávací programy vybrat požadované krajské pracoviště NIDV a do vyhledávání vložit název vzdělávacího programu nebo jeho část. Před samotným přihlášením na vzdělávací program si zkontrolujte, že odpovídá i číslo akreditace! Upozorňujeme, že za výběr vzdělávacího programu pro projekt Šablon I odpovídá ředitel školy.

Pokud daný vzdělávací program v nabídce vzdělávacích programů vybraného krajského pracoviště nenajdete, můžete kontaktovat toto pracoviště s dotazem na možnou realizaci programu.

Cílem katalogu je usnadnit školám orientaci v programové nabídce NIDV, a to především v souvislosti s vyhlášením výzvy na Šablony II, pro kterou připravujeme vydání podobného katalogu v nejbližší době.

Ke stažení:
Žádné komentáře:

Okomentovat