27.1.18

Video: Kulatý stůl SKAV a EDUin na téma Jak by měly být učitelé zapojeni do formulování vzdělávací politiky?

Debata proběhla 18. ledna 2018 v prostorách Pedagogické fakulty UK, hosty byli: František Dobšík (ČMOS pracovníků školství), Petra Mazancová (Učitelská platforma), Michal Řezáč (Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd) a Janek Wagner (Pedagogická komora).


5 komentářů:

Radek Sárközi řekl(a)...

Doporučuji poslechnout si "omluvu" učitelům exministra Štecha (z hlediště) a jeho vyjádření ke kauze "póvl" v druhé polovině dikuze...

Unknown řekl(a)...

Moc se vám ten argument nepovedl no... Anketa na fb opravdu nemůže nahradit relevantní diskusi

Radek Sárközi řekl(a)...

Samozřejmě, že u nás ve FB skupině Pedagogická komora - diskuze o školství... probíhá oboje - diskuze i hlasování. :-)

Zdeněk Sotolář řekl(a)...

Toto je můj dlouhý omluvný mail:

Vážený pane náměstku,

byl jsem to já, kdo Vás zval na diskusní fórum Inkluze 20§16, teď jsem to já, kdo by se Vám rád omluvil. Ta slovní přestřelka byla zbytečná a nemístně vypjatá. Velmi mě mrzí, že teď padá stín na celé Učitelské profesní sdružení.

S pozdravem

Zdeněk Sotolář

Radek Sárközi řekl(a)...

Děkuji za zveřejnění e-mailu. Bylo to tedy jinak, než tvrdil pan exministr Štech...

Pan exministr Štech ve svém vystoupení dále tvrdí, že má potvrzeno od prezidentky Asociace ředitelů ZŠ, že většina signatářů naši petici proti kariérnímu řádu nečetla. Netuším, jak to mohla paní Hana Stýblová ověřovat, když petici podepsalo 21.609 učitelů z 1.150 škol. Obcházela je a zkoušela je z textu petice, kariérního řádu a novely zákona? Stanislav Štech rovněž zatajil informaci, že paní Stýblová vždy veřejně vystupovala pro přijetí kariérního řádu... V tomto světle je její vyjádření zcela nedůvěryhodné.

Okomentovat