20.1.18

NIDV: Blíží se termín uzavření přihlášek do celostátní soutěže DOMINO - 31. leden!

Vzhledem k blížícímu se uzavření přihlášek do celostátní soutěže DOMINO (již VII. ročník) si vás dovolujeme oslovit jako ještě potencionální možné účastníky soutěže. Kdokoliv z pedagogů, kdo používá vlastní vytvořený digitální výukový materiál ve vzdělávacím procesu a měl by chuť jej představit pedagogické veřejnosti, může tak učinit ještě do konce měsíce ledna tohoto roku. Na rozdíl od podobných soutěží, kde se hodnotí dle určitých kritérií vlastní výukový objekt (DUM), se v případě soutěže DOMINO jedná o představení celé výukové aktivity s využitím vhodného didaktického digitálního materiálu.

Výňatek z Pravidel soutěže a požadavků na vložené metodiky a výukové objekty:

  • Cílem není vlastní výukový objekt (DUM chcete-li), ale představení výukové aktivity s využitím vhodného didaktického digitálního materiálu.
  • Představte svou nejlepší hodinu skládající se z různorodých elementů. Výhodou je využití přenosných zařízení ať již s aplikacemi online, cloudem, či aplikace v mobilu, tabletu či jiném zařízení.
  • Výhodou je v takovém případě možnost využít rozhodujících částí hodin i na přenosných počítačích, domácích stanicích žáků bez rozdílu technologií.
  • Vítáme i ztvárnění videoklipu v maximální délce tří minut a jeho vložení z jakéhokoli úložiště jako odkaz do metodického materiálu. Jednotlivá videa budou pak přenesena do vlastní webové stránky.

Pro bližší a konkrétnější informace, nebo i pro zhlédnutí dosavadní databáze přihlášených navštivte webovou stránku soutěže DOMINO , kde jsou všechny aktuální informace.

Přejeme vám za celý realizační tým Soutěže DOMINO hodně pracovních i soukromých úspěchů v právě nastartovaném roce 2018.

Žádné komentáře:

Okomentovat