4.12.17

Zdeněk Sotolář: ČŠI se připojila ke genderovým džihádistům

V březnu jsme byli svědky genderového šílenství kvůli veršům o holkách, z kterých mají být maminky. Teď se v médiích objevil titulek hlásající, že Podle ČŠI podporují učitelé genderové stereotypy. Ano, podle, docela podle.

Tato zbytečná organizace přináší objevné zjištění, že chlapci mají lepší výsledky v matematice a dívky v češtině. (To samo o sobě svědčí o vyhozených penězích na provoz ČŠI.) Ale kloťáci z ČŠI si troufají na troufalý závěr, že učitelé nadržují chlapcům v matematice a dívkám v češtině.

Jako třešnička na podivném pejskokočičím dortu září vyjádření jednoho z šéfinspektorů:

"Rozdíly nejsou velké, ale drobně na hraně statistické významnosti se ukazuje, že nejenom že žáci dosahují lepších výsledků v rozdělení matematika - chlapci, čeština - děvčata, ale že i učitelé tímto směrem mírně přilepšují."


Na hraně statistické významnosti!

Ale ono nejde jen o statistickou významnost, ale o významnost genderových výplodů vůbec. „Zatímco v Evropě tvoří ženy například 20 procent absolventů oboru informatiky, v České republice je to 16 procent.“ No a? - Zatímco ve Finsku inspekci zrušili, u nás stále zamořuje vzduch zbytečnými výzkumy.

Ostatně soudím, že inspekce musí být zrušena.


Převzato z autorova blogu na iDNES.cz

12 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Zatímco ve světě je pitomců tak nějak přiměřeně akorát, v Česku jich bude podle většiny ukazatelů nezanedbatelně víc.

Jana Karvaiová řekl(a)...

Treba bychom je mohli vyvazet a vylepsit si financni bilanci( blbce, ne inspektory).

Miloslav Novotný řekl(a)...

Podle džendr pitomců dámu urazím, když ji podržím dveře, abych jí dal přednost.
Jenže…, jak pravil Bobek z klobouku, nestačí jen se pitomcům posmívat, pitomce z veřejných funkcí je třeba vypráskat.

Zdeněk Sotolář řekl(a)...

Tak jsem dostal výprask od naší pedagogické elity https://www.facebook.com/groups/1365249796891956/permalink/1507919029291698/?comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22O%22%7D. Pofoukali ČŠI bebínko. To se jistě bude hodit. P.S. Nejdojemnější je ten zastánce parafráze, který sám parafrázi nepoznal.

Robert Čapek řekl(a)...

Aniž bych byl na větvi například z didaktických znalostí inspektorů nebo z jejich byrokratické obsese, mám otázku: kdyby se inspekce zrušila, kde dostanou rodiče zastání před pitomci a blbci v řadách učitelů a ředitelů škol?

Zdeněk Sotolář řekl(a)...

Na České škole mi zase nick Petr radí, že jsem měl ČŠI o zrušení říci přímo, když u nás tuhle byla. (Chtěl jsem napsal "když u nás inspektoři byli", ale to by se někdo genderově osypal, protože přijely dvě ženy.) No, od anonyma to sedlo.

Zdeněk Sotolář řekl(a)...

Pane Čapku,

navrhuji kompromis: ať se inspekce zmenší na úřad pro řešení stížností a ostatní (hyper)aktivity opustí.

P.S. Zastání najdou u ombudsmana, školské rady, zřizovatele, soudu.

Nicka Pytlik řekl(a)...

zastání před pitomci a blbci v řadách učitelů a ředitelů škol

Aby si v tom pytlici udělali jasno. Pitomci jsou v řadách učitelů a blbci jsou seřazeni jako ředitelé? Teprve až pitomec metamorfuje v blbce, jakože ve vyšší stadium vývoje, může se ucházet o sesli? Na tomto principu byla tedy založena původní verze karierního řádu...
V každém případě je nadějné, že v džendrově nevyvážených pedagogických sborech jsou ve většině učitelky.

Radek Sárközi řekl(a)...

A oni dnes najdou zastání u ČŠI? Jaké?

Jana Karvaiová řekl(a)...

A kdo chrání učitele a ředitele před pitomci a blbci z řad rodičů?

Anonymni z 21:30 řekl(a)...

Nikdo, naopak, pitomci z řad rodičů* jsou častým zdrojem problémů, protože dokud není pitomec nesvéprávný, ČSI a další úřady na podnět pitomce reagují a než všichni úřadové zjistí, jak to je doopravdy, je učitel/ka, výchovný poradce a ředitel na práškách...


* - to nijak neimplikuje, že většina rodičů jsou pitomci, těch je naopak velmi malé množství, ale působí největší problémy.

Jana Karvaiová řekl(a)...

Ano, je jich málo,ale stačí rozhodit celou školu.

Okomentovat