14.11.17

Institut pro podporu inovativního vzdělávání: Mapa inspirativních škol

Mapu inspirativních škol tvoří všechny alternativní, inovativní, komunitní, lesní, přírodní, svobodné a jinak inspirativní školy. Prozatím se mapa nachází ve stádiu zrodu. Stále jsou dopisovány další a další školy. Pokud víte o škole či komunitním centru, které na mapě chybí, nebojte se jej na mapu doplnit, anebo dejte autorům vědět, že existuje a oni ho tam už doplní.
Pište na info@inovativnivzdelavani.cz nebo pošlete zprávu na sociální síti Facebook. Děkujeme, že pomáháte vytvořit mapu, jež poslouží nejen rodičům, kteří se v blízkosti svého bydliště rozhlížejí po škole pro své děti, ale výhledově také k tomu, aby se mezi jednotlivými školami a centry inspirativního vzdělávání rozproudila živá komunikační atmosféra. Mapa je místem setkání, které rodí skutečná setkávání.

Zdroj: inovativnivzdelavani.cz

3 komentáře:

Nicka Pytlik řekl(a)...

To pytlici už někde viděli, a štěstím úplně zcepeněli.
Napadlo je, že až se ten svět bude měnit ještě překotnějí, než dnes, nebudou se děti muset učit ani ten svůj rodný jazyk. Pomyslí si na to, co by rádi sdělili a nějakých ale hodně chytrý překladač to řekne za ně. Ale budou muset sebou hodit, protože, než to dořeknou, svět se zase popozmění.
A pak se pytlici ještě těší až spolu budou o místo na tom inspirativním sluníčku soupeřit klasické inovativní školy s inovativními inovativními školami. To bude teprvá mazec!

Nicka Pytlik řekl(a)...

Tedy je je fakt, že být dnes pytlici rodiči, a muset si pro svoje dítko mezi těmi inspirativními školami vybrat ze všech těch inspirativních škol tu skutečně úplně nejvíc inspirativní, tak se z toho ti pytlici zblázní ale naprosto dočista.

mirek vaněk řekl(a)...

A na to musí být institut? Ony ty školy nejsou podporovány nadšenými rodiči?

Okomentovat