18.11.17

Anonymni z 21:30: Smazaný komentář z diskuze na České škole

Seriál v komentářích na České škole pokračuje opět monotónním textem: "Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu."

Tentokrát kopírujeme smazané komentáře u článku Snižování osobního příplatku učitelům je nezákonné, vzkazuje Učitelská platforma.

"Některé školy ovšem v důsledku nedostatku financí snižují učitelům osobní ohodnocení. “Bylo nám všem plošně zrušeno osobní ohodnocení s tím, že nám bude dáváno individuálně. V reakci na to jsem dala výpověď,” sděluje učitelka s tříletou praxí v bývalém okrese Praha – západ."

Kolik je některé? Výpověď - zřejmě členka UP - nejlepší řešení je rozchod, po navýšení platů...

Smazání tohoto komentáře šéfredaktor vysvětlil takto:

Byl to nevěcný znevažující výkřik... Hezký den!

20 komentářů:

Vít Tomis řekl(a)...

Česká škola ještě existuje? Občan Komárek ji ještě nedokázal zlikvidovat?

Nicka Pytlik řekl(a)...

Kdoví, co tam ty diskutéry pořád ještě drží.
Co si pytlici pamatují, bývali tam převážně zcela normální, nezatemnění lidé, kteří svojí profesi i světu rozumějí. Neměli by mít až tak velkou potřebu posilovat oprávněnost existence toho svérázného znalce právě a jen správných názorů.

Jirka řekl(a)...

Potřebuji adrenalin! Je to jako očkování pro zvládání školní každodennosti. Máloco pak překvapí, protože pan Komárek a jeho nohsledi jsou vždy o krok napřed. Českou školu doporučuji jako trenažér pro budoucí učitele! Pedagogické i jiné fakulty bděte!

poste.restante řekl(a)...

Kdoví, co tam ty diskutéry pořád ještě drží.
Poslední zoufalá snaha zachovat zbytky rozumu a nazývat věci pravými jmény na tomto kdysi skvělém webu.
Ale i já už jsem se několikrát ocitnul na hraně své trpělivosti.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Zachovávat zbytky rozumu u pitomců, toť vpravdě sysifovská práce. Po zásluze končí muky Tantalovými. Jednu hlavu té Hydře utnete, čtyři další vyrostou. To snad jedině jako Héraklés na Augiášův chlív.
Člověku chytrému mnoho vysvětlovat netřeba, a hlupákovi je to zbytečné. Nepochopí.

Anonymni z 21:30 řekl(a)...

Jak jsem již psal tam, jsem si vědom, že u mnoha příspěvků jsem na hraně, ale tady mě to ani nenapadlo, že by s tím mohl být problém.

Pytlíku, já bych tam taky nebyl, pomyšlení, že něco jako Komárek tím zvítězí a vytvoří se další hnízdo "pozitivismu a lásky" mi to nedovoluje. Raději ho tam budu "prudit" - tedy nazývat věci pravými jmény, to takoví, jako on těžce nesou. :-)

Vít Tomis řekl(a)...

nazývat věci pravými jmény, to takoví, jako on těžce nesou
Dovoluji si nesouhlasit. Naopak - to, že můžou mazat nevhodné příspěvky, jim dělá radost, protože dělají svět lepší. Lidé tohoto typu uznávají pouze svůj správný názor. Ostatní názory jsou nedemokratické.

Myslím, že je lepší absolutní ignorace. Až pod každým článkem bude 0 komentářů a každý článek bude mít minimum přečení, pak teprve začne vydavatele ČŠ šéfredaktorova "práce" zajímat.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Pytlici se domnívají, že prázdné hnízdo čehokoli je prostě jen prázdné hnízdo.
Tihleti láskyplní pozitivisté jsou především zapálení divadelníci. Ke svému životu potřebují zaplněné hlediště. Nebude-li se na jevišti dít žádná reality šou, nepřijdou diváci. A principál půjde zase prodávat ty svoje buřty.
Nakonec, pytlici komárkům to jejich případné vítězství ze srdce přejí. Kdyby na to přišlo, klidně na ně zavěsí medaili a do ruky jim vtisknou pamětní list.

Anonymni z 21:30 řekl(a)...

V - s tím bych souhlasil, ale za podmínky, že podobně jako část z nás smýšlí i ostatní. Část diskutujících ovšem zastává stejné "politické/ideologické" postoje jako cenzor a ti zůstanou. Celý web pak může sloužit jako demonstrace názoru učitelů - "Podívejte, Česká škola, učitelé souhlasí s xy..." a to bych nerad, aby zavedená značka "hovořila za mne".

Kdybych té nule věřil, tak jo. On v tom pochopitelně Komárek není sám.

poste.restante řekl(a)...

Možná by stálo za to zvážit nějakou koordinovanou revoltu.
Třeba uvádět své komentáře na tomto webu a na ČŠ vždy jen umístit odkaz sem s odůvodněním, že diskuse na ČŠ je cenzurována a příspěvek by byl tak jako tak smazán.
Prostor bychom tak nevyklidili, ale svůj postoj dali jednoznačně najevo.

Samozřejmě, pokud nám pan Wagner bude nápomocen.

Janek Wagner řekl(a)...

Svobodná diskuse na pedagogicke.info není problém, stačí zařadit původní text do rubriky Přečtěte si. Navíc řada komentovaných článků z jiných médií je tu již odkazována.

poste.restante řekl(a)...

Já vím, pane Wagnere.
Myslel jsem to tak, že to zařazení původního článku na tento web je práce pro Vás navíc. A pokud si vzpomínám, provozoval jste tyto stránky jako svou soukromou aktivitu pro bono.

Janek Wagner řekl(a)...

Ano, mám to stále jako non profit koníček, abych se udržel v kondici ;-)

Selhání šéfredaktora České školy si ale beru osobně a nesmířím se s ním.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Do restaurace, kde se mizerně vaří, pytlici nechodí. A to dokonce ani proto, aby na ty šéfkuchařovy matlaniny upozorňovali ostatní hosty. Když se jim to chce pojídat...

Anonymni z 21:30 řekl(a)...

Proto si na ČŠ přidávám "podpis", který na situaci upozorňuje. K jakékoli koordinované revoltě se přidám.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Tak třeba pytlikům se poměrně obtížně revoltuje proti něčemu, co dělat nemusejí, když to dělat nechtějí. Takové 'povstání, odpor, odboj, vzpoura' jde poněkud mimo logiku jejich vidění světa. O nějaké koordinaci už ani nehovoře. Jakože slibme si, že se té putyce obloukem vyhneme. A kdo ne, zaplatí bůra do kasičky.

poste.restante řekl(a)...

Kolego Pytlíku, chápu Váš postoj.
Ale česká škola má pořád velkou čtenost.
Pokud ji necháme panu Komárkovi napospas, bude to i naše ztráta.
Naopak mnozí třeba zabrousí i sem, aby se dozvěděli, co si někteří diskutéři o daném tématu myslí. Třeba právě Vaše komentáře mnohým z nás docela chybí.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Pokud ji necháme panu Komárkovi napospas

Pytlici mu ji už dávno a bezevšeho nechali. Škoda energie a času.
Ať si tam klidně peče třeba umořeného kňoura nebo šílenou krávu.
Celý láskyplný nechá ostouzet slušné lidi od kdejakého paka.
To věru není nic pro pytliky.

Anonymni z 21:30 řekl(a)...

Dnes večer je to obzvlášť srandovní. Komárek maže ve vlákně http://www.ceskaskola.cz/2017/11/bezte-jinam-slysi-casto-romove-ve.html?showComment=1511211241970#c4073538403143945997
všechno co napíšu já, Steklý a Týř bez ohledu na to, co to je a tajného příspěvky tam nechává i s citacemi těch smazaných :-))

Dokonce už se to naučil mazat tak, aby nebylo vidět, že něco smazal :-)
Odhadem jich spláchl tak 20.

Nicka Pytlik řekl(a)...

No jo, no. Mazáním příspěvku to začíná, a smazáním přispivatelů to skončí.
Nemáte pocit, že vás tam nechce?

Okomentovat