15.11.17

Anketa: Jak vypadají vaše nové platové výměry po navýšení tarifů o 15 %?

V anketě ve skupině na sociální síti Pedagogická komora - diskuse odpovědělo 238 respondentů. 18 % respondentů uvedlo, že nepobírá osobní ohodnocení a 16 % dosud nedostalo nový platební výměr.

5 komentářů:

V. řekl(a)...

16 % dosud nedostalo nový platební výměr.
Jednoznačné porušení zákoníku práce, § 136, ods. (2)
Co na to odbory? Co zřizovatel?

Nicka Pytlik řekl(a)...

Co zřizovatel?

Pytlikům byl kdysi odebrán osobní příplatek bez udání důvodu a zpětně!
Zřizovatel konstatoval, že byl porušen zákon, ale že ten zákon nestanoví žádné sankce za toto jeho porušení. Když si učitel najme právníka, tak si jej, na rozdíl od kohokoli jiného ze státní správy a samosprávy, tak nějak hezky zaplatí.

Zdeněk Sotolář řekl(a)...

16 % dosud nedostalo nový platební výměr.

Co by se namáhali ve svém pašalíku. A dejte jim do ruky paskvilní kariérní řád.

pratavetra řekl(a)...

Jen tak z hlediska korektnosti. Kolik ředitelů asi tak dostalo od svého zřizovatele platební výměr? To by teprve bylo krásné procentuální číslo :-).

Emil Kudrnovský řekl(a)...

Pohled ředitele - zatím jsem od svého zřizovatele platový výměr nedostal, rada zasedá zítra, tak se připomenu. Předloni mi přidal základ dle vyhlášky s odebráním osobka. Loni mi přidal základ, osobko ponechal. Letos se nenechám překvapit...

Okomentovat