7.11.17

22. 11.: Diskusní setkání k finské kurikulární reformě

Zajímá vás, jak vnímají probíhající kurikulární reformu ve Finsku samotní ředitelé finských škol? Jaký praktický dopad má tato reforma do života a fungování těchto škol? Využijte možnosti získat nezkreslené informace přímo „od zdroje“, tedy od skupiny 40 ředitelů finských soukromých základních a středních škol, kteří v rámci svých pravidelných expertních návštěv po celém světě letos zavítají do České republiky.

Sdružení soukromých škol Čech Moravy a Slezska ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy zve na setkání, které se uskuteční ve středu 22. listopadu 2017 od 15:00 do 16:30 v budově C (místnost 081) Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Karmelitská 7, Praha 1.

Pozvánku na tuto akci naleznete zde. Registrovat se k účasti je možné zde, a to nejpozději do 16. listopadu 2017.

2 komentáře:

Nicka Pytlik řekl(a)...

od skupiny 40 ředitelů finských soukromých základních a středních škol, kteří v rámci svých pravidelných expertních návštěv po celém světě

Nakonec, proč ne... Doma už mají hotovo.
To by pytliky zajímalo, jak se v tom Finsku obejdou bez školní inspekce.
Podle pytliků je to zcela nemožné. Kdo jim tam testuje žáky a analyzuje kvalitu zkompetentňovacího a zkonkurenceschopňovacího procesu v té dněšní, překotně se měnící době?

Jirka řekl(a)...

I Vy rýpale. Kdo tam nebude, jako by neexistoval! Prý ČŠI? Taková marginálie.

Okomentovat