13.10.17

18. 10.: Konference (Ne)bezpečí na síti - poslední možnost registrace dnes!

Vaši žáci tráví na sociálních sítích spoustu času. Uvědomují si všechna rizika, která jim v tomto prostředí hrozí? Chtěli byste se o nich dozvědět více? Přijďte na mediálně-vzdělávací konferenci (Ne)bezpečí na síti, proběhne už 18. října v pražském Centru současného umění DOX.

Cílem konference je přiblížit rizika, se kterými se mladí lidé na sociálních sítích setkávají. Dozvíte se, jak odborníci vnímají nebezpečí závislosti na internetu, kyberšikanu, dezinformace nebo nenávistné projevy.

Dále vás čeká projekce filmu následovaná besedou s hostem a 5 zajímavých workshopů. Pořadatelé vyslyšeli přání vyučujících dostat větší prostor ke sdílení vlastních zkušeností. Na konferenci (Ne)bezpečí na síti se seznámíte s kolegy z různých koutů republiky a zjistíte, co jim v mediálním vzdělávání funguje a na jaké problémy narážejí.

Nezapomeňte se na konferenci přihlásit přes tento přihlašovací formulář do 13. října.

Konference je určena primárně vyučujícím, ale uvítáme i zájemce o oblast mediálního vzdělávání z řad veřejnosti. Pořadatelem akce je Jeden svět na školách, vzdělávací program společnosti Člověk v tísni.

Místo konání: Centrum současného umění DOX, Poupětova 1, Praha 7

Cena: Zdarma

Žádné komentáře:

Okomentovat