2.8.17

Český rozhlas Radiožurnál: Učitelé chystají protesty kvůli nízkým platům. „Chceme se zvednout z popela,“ říká předseda školských odborů

Školské odbory svolaly na 1. září do pražské Betlémské kaple protestní shromáždění, aby upozornily na nízké platy v regionálním školství a na vysokých školách. „Chceme, aby veřejnost věděla, že pokud nebude školství finančně podpořeno, tak nesplní očekávání veřejnosti,“ říká ve Dvaceti minutách Radiožurnálu předseda Českomoravského odborového svazu pracovníků školství František Dobšík.Doprovodný článek na webu Českého rozhlasu4 komentáře:

Jana Karvaiová řekl(a)...

A proc bychom meli stavkovat o prazdninach? Ja jsem ten den jeste na skoleni. Zaplati mi ubytovani v drahem hotelu a celodenni jidlo a piti. To si nenecham ujit kvuli stavce.

Petr řekl(a)...

"To si nenechám ujít kvůli stávce"

:-D :-D :-D

Tak teď už jsem fakt v klidu, že byste něčeho dosáhli.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Tak teď už jsem fakt v klidu, že byste něčeho dosáhli.

Pytlikum docvaklo už prve, kdo v čem jede, koho kde vězí interes, kdo s kým rád vydrbává a koho kam by se mělo nakopat...

Jirka řekl(a)...

Mně zase tiká ve voku, když Péťa hlásá svoje knížecí rady. Čekám, kdy odhalí svůj zdroj obživy. Jednoho všeználka už na České škole mají, ale Petr to rozjíždí ve velkém stylu. Omlouvám se Pytlikovi, ale upozorňuji, že jsem napsal všeználka s malým. Jenom Nicka Pytlik je svým mládím v zábradlí balkonu biografu zkompetentněn dostatečně k poskytování rad všeho druhu. Práci přenecháme Ferdovi.

Okomentovat