20.6.17

Studio ČT24: Prezident přijal kandidáta na ministra školství Štecha

Brífink Stanislava Štecha po setkání s Milošem Zemanem, hostem ve studiu byl František Dobšík, předseda Českomoravského odborového svazu pracovníků školství, moderoval Tomáš Drahoňovský.Záznam na webu České televize

2 komentáře:

mirek vaněk řekl(a)...

Všimli jste si, jak mu cukalo oko. Blíží se ke stavu běžného poctivého učitele.

Jirka řekl(a)...

Jak přibývá žáků s dysvýchovou, často se přistihnu, že mi cuká ruka, ale musím to rozdýchat. Žák žáka šikanovat může a nesmíme mu to říkat, aby neměl nervíka. Žák učitele šikanovat také může, ale učitel musí zůstat profesionálem. Že sem raději nebyl policistou, nebo alespoň hasičem či vojákem. Tam ta profesionalita pořád znamená dělat svou práci dobře. Jak může být učitel příkladem dětem, když si musí nechat od žáků i rodičů nechat všechno líbit (je profesionálem), tzn. je za to placen.
Na wrestling už nemám ani věk, ani kondici. Bavili by se všichni. Sportovci jsou dobře placeni, nic se jim nestane a publikum se náramně baví. Ve škole se baví jen žáci, jejich rodiče a učitel je za ohýbání hřbetu ještě mizerně placen.
Ještě že na čaroděje třetí kategorie si hned tak někdo netroufne. Ale učit budou stejně minimálně, tak bude riziko konfliktu malé. Konečně jsem našel na KŘ něco pozitivního, zakládám portfolio. Vyžádám si od ředitele a ČŠI všechny podepsané i anonymní hanopisy, které na mne rodiče poslali. Komise se bude divit, čeho všeho jsem schopen. Když předložím i všechna trestní oznámení na neznámého pachatele za urážku na cti, budou mi tou dobou už cukat všechny oudy. Pak budu jistě povýšen. Doufám, že to nebude in memoriam.

Okomentovat