5.6.17

2. 7.: BARCAMP 2017: Hodnocení

Známkování se má ke škole jako zločin k trestu? Nebo je to spíš způsob jak změřit efektivitu učení? Nebo je to přežitek dávno mrtvého přístupu ke škole jako továrně, kde vysvědčení je něco na způsob kontroly kvality? Nemají ale nakonec pravdu ti, co říkají, že známkování mají děti rády, protože je to způsob odměny za jejich snažení? Samé otázky…

Jak hodnotíte a známkujete studenty vy? Na základě jakých kritérii a proč? To jsou hlavní otázky soboteckého Barcampu 2017. Přijeďte se s námi podělit o vaše zkušenosti, postupy a názory. Sobotecký BarCamp je určen hlavně učitelům, studentům pedagogických fakult a širší veřejnosti, která se zajímá o současnost českého školství. Jedná se o neformální jednodenní konferenci, do které se můžete přihlásit i vy se svými příspěvky. Letos se uskuteční již po páté.

Příspěvky by neměly přesáhnout 15 minut. Těšíme se na vás.

Garantem programu je dlouholetý návštěvník Šrámkovy Sobotky, sémiotik, analytik a otec dvou dětí Josef Šlerka.

Přihlásit se můžete zde anebo na e-mailu barcamp@sramkovasobotka.cz. Pokud chcete mít příspěvek, přihlaste se prosím do 10. června 2017.

Kdy: 2. července 2017, 9–16 hodin
Kde: Šrámkova Sobotka (v soboteckém kině)

Podrobnosti na webu ŠrámkovaSobotka.cz.

1 komentář:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Jak hodnotíte a známkujete studenty vy?

My studenty nehodnotíme, protože máme žáky.
Pytliky by spíš zajímalo, o co se tam bude kdo s kým dělit, když hodnocení dětí je již dávno překonaný historický omyl. Natož pak nedejbože známkování!
Dnes se děti hodnotí samy. Případně navzájem. Víte?

Okomentovat