7.4.17

Ze sociálních sítí: PR MŠMT za peníze z ESF (AKTUALIZOVÁNO!)AKTUALIZACE: Snímek byl ze sociální sítě Twitter odstraněn, na sociální síti Facebook zůstal.Ing. Markéta Cermanová ze SŠ Nová Paka je ekonomkou školy a krajskou předsedkyní ČMOS PŠ.


Z diskuze na sociální síti vyplynulo, že se jedná o omyl, Markéta Seidlová uvedla: "Velice se omlouvám, přepisem ctrl c a ctrl v se mi stala záměna jména. Paní Cermanová se vyjadrovala pro nás na téma nepedagogických pracovníků nikoli ke kariérnímu systému. Vyjádření uvedené je od paní učitelky Evy Soukalové z MŠMT Čé".


9 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...

Už je to nefunkční. To je ta ze ČMOS PŠ?

Radek Sárközi řekl(a)...

Je to tady: https://www.facebook.com/valachova.katka/photos/a.1475669106059960.1073741828.1453946004898937/1663607603932775/?type=3&theater

Jana Karvaiová řekl(a)...

Aha, takže prdelní alpinismus nějaké soušky. Ach jo

Ygrain řekl(a)...

Málem mi spadla brada, jak to, že ten alpinismus tady Komárek nechal, a pak jsem si uvědomila, že nejsme u Komárka ;-) Inu, pátek!

V. řekl(a)...

Už jsme zase v dobách, kdy mi bylo 20 a oslavovali "jsme" Brežněva.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Pytlici jenom zírají... Pochlebovači byli, jsou a budou. Problém spočívá v tom, že jim je dopřáváno sluchu. Což mnohé vypovídá především o těch, kterým je pochlebováno.
Velkou potíží českého školství je jeho nemalá kampaňovitost. Zpočátku se o ničem jiném nemluví, a pak ani pes neštěkne. Kdo si dnes vzpomene na rozklíčovávané kompetence a blůůůmovu taxonomii vzdělávacích cílů? A jak se asi tak daří inkludovaným dětem? Víme?
Pytlici tuší, že celé to 'motivačně' kariérní třeštění zapadne do standardní byrokraticky formální šedi. Jako vždy. Vůkol se budou válet přežraní vlci, a kozy i s kozly a kůzlaty budou mezi nimi skotačit kariérními výdobytky nedotčeny...

V. řekl(a)...

"My učitelé jsme na něj dlouho čekali..."

Ing. Markéta Cermanová ze SŠ Nová Paka je ekonomkou školy

Kouzlo nechtěného?

V. řekl(a)...

Aha, tak ještě lepší... Od paní učitelky Evy SOukalové z MŠMT.

poste.restante řekl(a)...

Vám poděkování a lásku vám...

Okomentovat