5.4.17

7. 4.: Veletrh inkluze

Zveme vás na 1. populárně – odborný veletrh v rámci projektu ROMSPIDO podpořeného MŠMT. Cílem Veletrhu inkluze určeného široké veřejnosti je prezentovat možnosti podpory inkluzivního vzdělávání. První ročník se v odborné části zaměřuje především na výzvy vstupu do předškolního vzdělávacího systému. Populární část, kde se prostřednictvím veletržních stánků představí jednotliví partneři projektu ROMSPIDO, je obohacena o prezentace předškolních vzdělávacích center Olomouckého kraje. Pro malé předškoláky je připraven bohatý doprovodný program, tvůrčí dílna a Školka hrou s využitím Montessori pomůcek.


KDY: 7. dubna 2017 od 9.00 do 17:00 hod.

KDE: Umělecké centrum UP, Univerzitní 3, Olomouc (Konvikt) Cyrilometodějská teologická fakulta UP, Univerzitní 22, Olomouc

Partneři projektu: Člověk v tísni Charita Olomouc ESTER z. s. SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s. P-centrum, spolek Olomoucký kraj Statutární město Olomouc Kromě výše uvedených: CMŠ Ovečka z Olomouce, CZŠ sv. Voršily z Olomouce, ZŠ Hranická, Přerov-Předmostí a Arcibiskupské Gymnázium v Kroměříži.2 komentáře:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Veletrh inkluze? Nakonec, proč ne.
Škoda jen, že se netýká všech dětí právě vršených na jednu vzdělávací hromadu.
Jako že, od příště olympijské hry jen pro atletiku. Pro ilustracei...

CatCatherine25 řekl(a)...

Bude to super jarmark.

Okomentovat