7.3.17

Pavel Otto: ANO a ODS ve shodě. Branná výchova se vrátí

Vládní a opoziční strana chtějí prosadit i výcvikové kempy pro středoškoláky. Hnutí Andreje Babiše se s občanskými demokraty shoduje také v daňových a zdravotnických tématech.

Celý článek na E15.cz

2 komentáře:

Eva Adamová řekl(a)...

Jo a nezapomeňte také vrátit branný kurz pro studenty VŠ učitelství. Na tom našem zelení mozci z oboru branná výchova - tv nutili těhotnou spolužačku slaňovat a lézt přes bariéru (zasáhl až major, který tomu velel), šeroslepého spolužáka absolvovat noční orientační běh (od půlnoci do rána jsme ho pak všichni ostatní v rojnici zoufale hledali) a jednomu dědovi jsme málem pošlapali celé pole s vyjednocenou řepou, protože mozek tvrdil, že azimut je azimut (děda mu mázl jednu po hubě a bylo po azimutu).

Jirka řekl(a)...

Bože, jak Vám závidím, paní Adamová. S těmito zkušenostmi dokážete přežít i v dnešním školství. Nevím, jestli by to dnes děda s řepou mohl vyřešit tak jednoduše a elegantně.
Mně pomáhá dvouletá základní vojenská služba u novodobého PTP - stavebního vojska. O úzkosti vím své, ale také jsem zjistil, co všechno dokážu. Přeji všem dětem, aby to mohly zjišťovat v bezpečném prostředí tělocvičen, stadionů a přespolních tratí. Bude se jim to jistě hodit i v mírovém životě.

Okomentovat