18.3.17

Jiří Růžička: Učitel by se měl stát jedním z nejlépe placených zaměstnanců státu

Jakou má TOP 09 vizi v oblasti vzdělání? Podívejte se, co říká mluvčí Vize 2030 Jiří Růžička, senátor a ředitel pražského gymnázia. „Učitel by se měl podle naší Vize stát jedním z nejlépe placených státních zaměstnanců. Česká škola se totiž brzy stane místem nejen vzdělávání, ale místem rozvoje osobnosti, výchovy občana, který si uvědomuje svoje práva a povinnosti. Bude chápat i to, že žije v zemi ve středu Evropy, která má nějaké kulturní tradice a navazuje na antické kulturní hodnoty. Vzdělání je hodnotou samo o sobě."3 komentáře:

Jana Karvaiová řekl(a)...

Ach jo. A takhle je to pořád. Je před volbami a všichni slibují hory doly černý les. Speciálně Top 09, jejichž Kalousek sebral učitelům (nutno podotknout nejen učitelům) ,co se brat mohl. Od té doby se jen pomalu vzpamatováváme.A Topáci pořád mají ve svém středu Kalouska a další, co při své vládě jen a jen škrtali.
Jděte do.....e.

Fanda Moudry řekl(a)...

Kalousek už není ani tím dinosaurem, jen hlupák mu může naletět. Tomu pánovi nevěřím ani nos mezi očima. Kolega má 8 let do důchodu a plat nemá ani jako je průměr v ČR.

mirek vaněk řekl(a)...

To je ten problém. Pan Kalousek měl možnost učitelům přidat, když bylministrem. Kdo jim bude teď věřit?

Okomentovat