9.2.17

NIDV: Výstupy projektu Kariérní systém

Jako další podklad pro diskusi přinášíme výstupy individuálního projektu národního Kariérní systém, který realizoval Národní ústav dalšího vzdělávání a který skončil 31. března 2015. Tyto projektové výstupy měly posloužit jako ideový podklad pro přípravu legislativních změn a implementaci kariérního systému, jejíž zahájení bylo tehdy naplánováno na podzim 2015. Vlastní kariérní systém měl být podle tehdejších plánů spuštěn v plném rozsahu od 1. července 2018.

Ke stažení6 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...

Aha. Takže chytré hlavy na NUV tvořily. Jestlipak se odborníci zaptali učitelů?

turistao 982 řekl(a)...

Přečetl jsem poctivě všechno. Hrůza a děs!

Jana Karvaiová řekl(a)...

Tak ty grafy jsou hezký, ne?

Eva Adamová řekl(a)...

To jsou ty výstupy z projektu, který stál hezkých pár desítek milionů a pak se vyhodilo vše do koše? Nu což, byl to také paskvil, který nesmyslně míchal dohromady kvalitu učení s funkcemi jako ICT koordinátor a výchovný poradce. Ne že by tedy to, co se nyní v parlamentu projednává, paskvilem nebylo.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Přiznávám, že jsem to nijak zvlášť pečlivě nestudoval, ale i tak jsem nezaregistroval, že by se do posuzování standardu učitele promítal výsledek hlasování v anketě o ve škole nejoblíbenějšího učitele. Co na to Česká středoškolská unie prostřednictvím svého předsedy?

Zdeněk Sotolář řekl(a)...

Nerušte pana předsedu. Dělá revoluci na střední.

Okomentovat