2.1.17

Registr vysokých škol a uskutečňovaných studijních programů

Registr vysokých škol a uskutečňovaných studijních programů je informačním systémem veřejné správy, který slouží zejména pro účely zjišťování skutkového stavu v řízeních ve věcech akreditací. Správcem registru vysokých škol a uskutečňovaných studijních programů je ministerstvo.

Od 1. 1. 2017 byl zprovozněn Registr vysokých škol a uskutečňovaných studijních programů, jehož součástí je i Seznam poskytovatelů zahraničního vysokoškolského vzdělávání na území České republiky, uvedených v § 93a zákona č. 111/1998 o vysokých školách, a jimi uskutečňovaných zahraničních vysokoškolských studijních programů.


Šedivá barva aplikace má zřejmě zájemce o informace či studium odradit... Z adresy registrvssp.msmt.cz vás aplikace přesměruje na krakatau.uiv.cz/registrvssp, tedy na web Ústavu informací ve vzdělávání, který byl zrušen před pěti lety (autoři názvu domény 3. řádu byli vtipálci, že?). Adresu detailů si bohužel neuložíte, chybí tu jakákoli možnost uložení obsahu či jeho sdílení. Řešení uživatelského rozhraní nás vrací o dvacet let zpět. A do zdrojového kódu se radši ani nekoukejte!


V Testu použitelnosti v mobilech společnosti Google stránky nedopadly pochopitelně dobře:
Žádné komentáře:

Okomentovat