23.1.17

MŠMT: TV spot Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání k inkluzi

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání prezentuje od 16. ledna 2017 v TV nový reklamní spot. Ten se tentokrát zaměřuje na společné vzdělávání, neboli inkluzi.5 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...

nový reklamní spot

Inkluze se nabízí jako zázračná vzdělávací pilulka?
Doporužuje jedenáct odborníků na vzdělání z deseti! Přečtěte si příbalový leták...

Nicka Pytlik řekl(a)...

Doživotní záruka konkurenceschopnosti!

Jana Karvaiová řekl(a)...

Když si uvědomím, kolik tahle prča stála a kolik za to mohlo být učebnic, knížek, pomůcek a dalších věcí, je mi blivno.

Jiri Janecek řekl(a)...

Děkuji za uveřejnění...

Mohl by mi někdo říct, za kterého režimu byly děti se specifickými poruchami učení vylučovány z běžných škol?
Doufám, že na mne někdo nepoštve Igora Němce, ale před skoro dvaceti lety jsem byl na civilce na jedné ZŠ a podle databáze tam bylo kolem 5 % žáků s SPU... Ostatně myslím, že ti moji spolužáci, kteří chodili do čtenářského doučování, měli vesměs taky papír na dysleksii....

Mně je blivno z toho, že se opravdová učící učitelka zaprodá do takové propagandy... A že poměrně renomovaný pedagogický psycholog, který by mne dost možná vyrazil od státnic, kdybych pomíchal SPU a LMD (ano, já měl před 18 lety v komisi u malých státnic z PP bloku pana náměstka), nemá nic lepšího na práci než psát traktáty o tom, že "člen expertního týmu ODS pro oblast vzdělávání" není opravdový expert na vzdělávání.

PS: Jinak toto je ten klip, o kterém jsem se zmínil u Komárka, paní Karvaiová... Prachy za natočení a odvysílání mne štvou trochu míň než ty lži a manipulace (a mlčení těch, kteří by měli křičet). I když by za to asi byla nejmíň jedna zrekonstruovaná a zateplená škola...


Nicka Pytlik řekl(a)...

Pytlikům trošku vrtá hlavou, proč že musí být něco tak obecně prospěšného, jako je společné vzdělávání, osvětlováno formou televizních reklamních spotů. On tomu snad někdo pořád ještě nerozumí? Jako že někdo, kdo by to snad z pozice svého vlivu hatil?

Okomentovat