18.1.17

2.-3. 2.: Dvoudenní bezplatný kurz Programujeme v Pythonu

Klub učiteľov informatiky 1. súkromného gymnázia v Bratislave vám ponúka možnosť zúčastniť sa dvojdňového bezplatného školenia Programujeme v Pythonu pre učiteľov informatiky. Školenie bude realizované v priestoroch Gymnázia U Libeňského zámku 1, v Prahe 8. Lektorom je Mgr. Peter Kučera, autor učebnice Programujeme v Pythonu.

Školenie je vhodné pre učiteľov informatiky, ktorí ešte neprogramovali v jazyku Python alebo sú začiatočníci. Nadväzujeme na pozitívne ohlasy účastníkov z už zrealizovaných školení v Bratislave a cestujeme za vami.

Ponúkame vám školenie, kde sa môžu učitelia postupnými krokmi učiť programovať v jazyku Python. Súbežne Vám predstavíme aj našu metodiku vyučovania programovania.

K vyučovaniu v Pythone sme vytvorili elektronickú učebnicu Programujeme v Pythone a k nej Príručku pre učiteľa a Testy k učebnici Programujeme v Pythone. Podľa tejto učebnice postupovali v minulom školskom roku aj študenti 1. súkromného gymnázia (predtým sme vyučovali programovanie v Pascale/Delphi/Lazarus). Radi sa podelíme so skúsenosťami s vyučovaním a porovnaním programovania v prostredí Delphi/Lazarus.

Záväzná prihláška na školenie

Učebnicu a doplňujúci materiál si môžete objednať na stránke: www.programujemevpythonu.cz.

Podpora k učebnici je na Facebooku: www.facebook.com/programujemevpythone.

Informácie o Klube učiteľov informatiky v Bratislave získate na stránke www.1sg.sk/itklub, a na Facebooku v skupine s názvom Klub učiteľov informatiky v Bratislave. Otázky ku školenie píšte na adresu peter.kucera@gmail.com.

Žádné komentáře:

Okomentovat