21.8.16

EPALE - Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých v Evropě

EPALE je vícejazyčná internetová komunita s otevřeným členstvím určená učitelům, školitelům, výzkumným a akademickým pracovníkům, tvůrcům politik a komukoli jinému, kdo má v Evropě nějakou profesní úlohu v oblasti učení v dospělosti.

Jejím cílem je sdílet obsah týkající se učení v dospělosti, včetně zpráv, blogových příspěvků, zdrojů a událostí.

EPALE je financována Evropskou komisí a představuje nejnovější výsledek trvajícího odhodlání zlepšit kvalitu učení v dospělosti v Evropě.

Členové komunity mohou prostřednictvím prvků na stránce, včetně fór a komentářů pod blogy, navazovat kontakty s kolegy z oblasti učení v dospělosti z celé Evropy. Se svými partnery z Evropské unie mohou komunikovat i prostřednictvím tematických oblastí, které poskytují strukturovaný obsah podle jednotlivých témat. Prostřednictvím EPALE je možno nacházet projekty, navazovat profesní kontakty, informovat o svých vzdělávacích aktivitách (konferencích, seminářích, kulatých stolech, webech apod).

Všechny skupiny vzdělavatelů jsou zvány, aby se aktivně zapojily do této platformy a společně přispívaly k jejímu rozvoji a zároveň těžily z možnosti čerpat zde zveřejňovaná data.

Pro přístup na stránku není potřeba žádná registrace, nicméně je tato všem doporučována, aby se mohli aktivně zapojit například do diskusí a blogů. Registrace je velmi snadná a je zdarma.

Přidejte se i vy ke komunitě evropských vzdělavatelů a staňte se součástí největšího společenství v oblasti učení v dospělosti v Evropě!

Zdroj: NIDV.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat